25-26 серпня 2010 року в місті Днепропетровськ відбувся фестиваль національних общин «Єдність в різноманітті» Національна своєрідність образотворчого мистецтв. За сторіччя формування та розвитку України її територію пройшли десятки народів світу. Деякі з них назавжди покинули ці місця, інші залишилися і понині.
Історія держави - це історія народів, що населяють його, їх матеріальна і духовна культура, могили предків. Українська земля стала рідною для багатьох народів, які, співіснуючи тривалий час, обмінювалися досвідом і збагачували свою культуру.
В рамках проекту «Єдність в різноманітті» МГО «Інститут Україніки» разом з Дніпропетровським художнім музеєм і національними общинами Дніпропетровської області до Дня незалежності України організовують фестиваль «Єдність в різноманітті». Національна своєрідність образотворчого мистецтва.
В рамках фестивалю буде проводитися:
* Наукова конференція «Національна своєрідність образотворчого мистецтва народів, що проживають в Україні»;
* Виставка творів живопису та скульптури ХХ сторіччя, з фондів Дніпропетровського художнього музею;
* Концерт за участю представників національних общин.
Метою виставки є знайомство дніпропетровців і гостей міста з унікальними творами відомих художників - найбільш яскравих представників мистецьких шкіл українського, російського, білоруського, вірменського, грузинського, литовського, естонського народів.
В рамках фестивалю талановита художниця Юлія Демченко проведе майстер-клас з художнього мистецтва.
У святковому концерті приймуть участь: Таміла Гваджаіа, Дніпропетровський обласний центр грузинської культури «Сакартвело», представники єврейської общини, російський хореографічний ансамбль «Голубка», Український фольклорно-обрядовий театр «Родослав», фольклорний ансамбль Дніпропетровської обласної громади німців «Відергебурт». По закінченню свята – частування гостей фестивалю.
Прес-служба МГО «Інститут Україніки»
тел. для довідок: (056) 735-15-47
наш сайт: www.ukrainica.org.ua
Джерело: Громадський простір
26 авг. 2010 г.
Фестиваль національних общин «Єдність в різноманітті»
Ярлыки:
немецкое меньшинство