29 янв. 2010 г.

Постдокторські стипендії з україністики в Гарвардському університеті


Інститут українознавства Гарвардського університету (Harvard Ukrainian Research Institute, HURI) пропонує постдокторські стипендії для вчених, котрі проводять дослідження в галузі української історії, літератури, мовознавства, культури та інших дисциплін гуманітарного та соціального спрямування.

На сьогодні Інститут українознавства Гарвардського університету пропонує дві іменні стипендії україністам усього світу: стипендію імені Петра Яцика та стипендію імені подружжя Шклярів та подружжя Михайчуків.
Читать дальше......

Майстер-клас Євгена Глібовицького «ПР та комунікації у запитаннях і відповідях»

9 лютого 2010 року з 10.00 до 14.00 Український форум благодійників проводить майстер-клас Євгена Глібовицького «PR та комунікації у запитаннях і відповідях». Захід відбудеться в рамках просвітницької програми Форуму «НА ВЧИСЬ».

Євген Глібовицький, вітчизняний гуру у сфері комунікації та управління змінами, керівний партнер компанії pro.mova, викладач програм із комунікацій для медіа, бізнесу та неприбуткових організацій, автор популярних навчальних розробок із PR та медійних комунікацій, викладач Києво-Могилянської бізнес-школи готовий дати відповіді на всі Ваші запитання впродовж майстер-класу.
Читать дальше......

Літня школа «Право в Німеччині»

Факультет правничих наук Національного університету «Києво Могилянська академія» та Школа Німецького Права, заснована Гейдельберзьким університетом, університетом м. Майнц та Ягеллонським університетом, спільно з Німецькою службою академічних обмінів (DAAD) запрошують до участь в літній школі «Право в Німеччині», 21 червня – 09 липня 2010 року, м. Київ

Літня школа, що проводиться щорічно в Україні з 2007 року, розрахована на осіб, які зацікавлені у вивченні системи права Федеративної Республіки Німеччина. До участі в Літній школі запрошуються викладачі, аспіранти та студенти старших курсів вищих юридичних навчальних закладів та юридичних факультетів ВНЗ України та сусідніх країн (конкурсний відбір).

У зв’язку з тим, що робочою мовою Літньої школи є німецька, від учасників вимагається рівень володіння нею не нижче за Mittelstufe. Літня школа проводиться в Національному університеті «Києво-Могилянська академія».
Читать дальше......

Конкурс міні-грантів "Студентська ініціатива"

Конкурс міні-грантів „Студентська ініціатива” проводиться тернопільською міською молодіжною громадською організацією “Німецька молодь” в рамках проекту dopomoha.org.

Мета конкурсу: активізація та підтримка громадських ініціатив направлених на підтримку сталого розвитку студентського самоврядування Тернополя і області.

Пріоритети надаватимуться проектам, які спрямовані на:

• розвиток студентського самоврядування в області.
• посилення ролі органів студентського самоврядування та їх впливу на життя громади.

Напрямки проектів:

• Освіта та наука,
• Спорт та здоровий спосіб життя,
• Посилення партнерства між ОСС та міжсекторальної співпраці,
• Розвиток студентських ЗМІ,
• Екологія та довкілля,
• Європейська інтеграція та міжнародна співпраця,
• Захист прав студентів,
• Мистецтво та культура.
Читать дальше......

Конкурс на стипендію “Eben Tisdale”

Стипендія надається випускникам та студентам вищих навчальних закладів ( усіх країн) що зацікавлені у «технічних науках» та «державній політиці». Останній термін подачі заявок – 15 лютого 2010 року.

Грант складає - $5,000.

Програма стипендії “Eben Tisdale” триває з 14 червня по 6 серпня 2010р. та включає дві основні частини:1) 8 стаціонарних тижнів, у які входять - вивчення державної політики, інтернатура у високотехнологічних компаніях, компаніях та торгових товариствах, та 2) щотижневі семінари від спонсорів Tisdale.

Вимоги:

Стипендія призначається яскравим випускникам та студентам (усіх країн), що зацікавлені у «технічних науках» та «державній політиці». Студенти повинні бути останнього \ передостаннього курсу навчання. Комісія перш за все розглядатиме кандидатури студентів, які уже мають академічні досягнення та досвід громадської діяльності/робота в НУО. Обізнаність у комп’ютерних науках та інших високотехнологічних галузях буде перевагою, але не є обов’язковою.
Читать дальше......

Міні-гранти для підтримки громадських ініціатив

Одеська обласна організація ВГО Комітет виборців України оголошує конкурс міні-грантів в рамках проекту „Підтримка громадських ініціатив – розвиток громадянського суспільства”, підтриманого Міжнародним фондом Відродження.

Ціль конкурсу: Розвиток громадських ініціатив в Одеській області шляхом соціального інвестування суспільно значущих проектів.

Пріоритети конкурсу:
Підтримка громадських ініціатив, спрямованих на реалізацію суспільно значущих ініціатив в сфері:
 благоустрою
 житлово-комунального господарства
 соціальній сфері (сфері культури, освіти тощо).

Перевага надаватиметься проектам, які:

 мають чітко визначену мету та детальний план заходів;
 передбачають залучення громади до втілення проекту;
 передбачають реалістичні та вимірювані результати;
 мають раціональні бюджети, а заплановане використання коштів - ефективне.

Учасники конкурсу:
 громадські організації,
 органи самоорганізації населення,
 об’єднання співвласників багатоквартирних будинків
 ініціативні групи

Читать дальше......

Конкурс «The Returning Scholars Fellowship»



Для участі у конкурсі запрошуються талановиті вчені, що прагнуть наукової кар’єри у власній державі після навчання закордоном. Програма направлена на боротьбу із таким явищем як "brain drain" (явище масової еміграції освічених людей) і допомагає утримувати перспективних молодих вчених, що важливо для відновлення наукової роботи та сталості реформ вищої освіти.

Програма діє для країн: Албанія, Азербайджан, Боснія та Герцеговина, Хорватія, Грузія, Казахстан, Косово, Македонія, Молдова, Монголія, Чорногорія, Росія, Сербія, Таджикистан та Україна.
Читать дальше......

26 янв. 2010 г.

Летняя академия Колледжа имени Карла Фридриха Гёрделера для молодых руководителей из стран Bосточного Партнерства

Летняя академия 2010 на тему «Восточное партнерство (ВП) и качество государственного управления» - первая Летняя академия Колледжа имени Карла Фридриха Гёрделера для представителей Армении, Азербайджана,Беларуси, Грузии, Молдовы и Украины. 15 молодых
руководителей общественного сектора (публично-правовое управление, предприятия общественного пользования, некоммерческие организации и т. д.) из этих стран с 28 июня по 18 июля 2010 приглашаются на двухнедельный семинар в Берлине и недельную стажировку в общественном секторе Центральной Европы. Последующие совместные
проекты участников призваны способствовать дальнейшему сотрудничеству в Европе.

Участники будут работать над следующими темами:
- Каким образом ЕС, Германия и страны ВП могут вести успешное сотрудничество?
:: Какие интересы представляют соседние страны (Центральная Европа, Россия и Турция)?
:: Как можно поддержать административные реформы и качество государственного управления в рамках восточного партнерства?
- Может ли трансформация в новых странах участницах ЕС служить примером для стран ВП?
Вы можете подать заявку, если у Вас есть:
:: армянское, азербайджанское, белорусское, грузинское, молдавское или украинское гражданство,
:: превосходный аттестат о высшем образовании,
:: первый опыт работы в общественном секторе (возможно в сотрудничестве с ЕС),
:: чувство ответственности перед обществом и
общественная активность,
:: мотивация и цели относительно пребывания в Герма-
нии и Центральной Европе, лидерские способности и
:: очень хорошие знания немецкого, а также англий-
ского языка.

Фонд имени Роберта Боша берет на себя стоимость
поездки, пребывания и семинаров. Подробную
информацию о программе мероприятий и подаче
заявок Вы можете найти по адресу:
www.goerdeler-kolleg.de.

Срок подачи заявок: до 28 февраля 2010 года
Читать дальше......

Вакансия менеджера по культуре в фонде Роберта Боша

Фонд Роберта Боша приглашает 12 выпускников ВУЗов из Восточной, Центральной и Южной Европы для прохождения 13-месячной практики в области культурного менеджмента. Отобранные участники приступают к работе в октября 2010 года. Их задачей будет презентация культурного многообразия стран Восточной, Центральной и Южной Европы, в особенности - работа с молодыми представителями культурной сцены этих регионов. В программу входит обучения в области планирования проектов, фандрайзинга, связей с общественностью и ведения переговоров.

Подать заявку на участие в программе можно до 14 марта 2010 включительно на сайте www.moe-kulturmanager.de/jetzt-bewerben/

Профиль кандидатов

Для программы будут отобраны менеджеры по культуре, которые живут в Центральной, Восточной и Южной Европе. Требуемые квалификации:

- Опыт проектов или работы в области культуры
- Контакты с молодежной культурной сценой вашей страны
- Оконченное высшее образование
- незаурядная мотивация, работоспособность и самостоятельность

Поддержка со стороны фонда Роберта Боша
Читать дальше......

25 янв. 2010 г.

Сообщение от Ассоциации немцев Украины: Объявлен набор участников на Всеукраинский детский Форум «Дом, в котором мы живем»

Руководителям общественных немецких организаций, членов АНУ и партнерских организаций!

Ассоциация немцев Украины выиграла грант БФ "Общество Развития" на проведение Всеукраинского детского Форума «Дом, в котором мы живем», в рамках которого традиционно пройдет ежегодный, полюбившийся всем участникам и зрителям, фестиваль детского творчества общественных немецких организаций «Sonnenstrahl - 2010».

Ассоциация немцев Украины получила принципиальное согласие руководителей
г. Феодосия (зам. городского Головы и начальник отдела культуры городского совета) о содействии в проведении данного мероприятия в середине мая 2010 года (предположительно 14 – 16 мая 2010 года).

Прошу всех руководителей, заинтересованных в участии Ваших коллективов (танцевальных, хоровых, театральных и т.п.) в данном Форуме, сообщить до 1 марта 2010 года в бюро АНУ по электронной почте adu.2008@mail.ru или факсом на телефоны: (044) 549-16-51 или (044) 288-27-05.

Обязательными, исходя из концепции и названия Форума, являются следующие условия:
1. Участники должны быть школьного возраста;
2. Коллектив должен иметь в репертуаре 2 номера. Один – обязательно немецких авторов и/или на немецком языке. Второй (по-возможности) – произведение самой большой национальной диаспоры, проживающей в Вашем регионе (костюмы можно попытаться попросить в отделе культуры, Доме культуры или в национальном обществе по-договорённости).
3. Красивые, яркие костюмы.

Ваши заявки (в свободной форме) будут рассмотрены ОК Форума до 10 марта 2010 года.
Коллективам, прошедшим отбор, будет выслано Информационное письмо № 2 о домашнем задании и т.д.

С уважением,
В.Ф. Сулина,
Президент АНУ,
Заслуженный работник культуры Украины

Talents Fair 2010. Набір триває

10 лютого 2010 року в приміщенні Міжнародного Інституту Менеджменту відбудеться четверта щорічна кар’єрна конференція для студентів і випускників Talents Fair 2010, яку організовують AIESEC в Україні та портал career.ua.

Talents Fair 2010 – це одноденний захід, на меті якого допомогти суспільно активній молоді проявити себе перед провідними працедавцями України, а також надати компаніям-учасникам вільний доступ до представників чи випускників певних громадських організацій.
Читать дальше......

Освітня програма обміну у Швейцарії

Програма передбачає навчання в одній із провідних бізнес-шкіл Швейцарії - Університеті Ст. Галлена. Проект Management-Ausbildungs-Projekt-Ost-West (MAPOW) створений на початку 90-х рр. ХХ ст. з метою обміну культурним та професійним досвідом серед представників різних країн, розвитку дружніх відносин.

Програма триває 10 місяців і передбачає:

* навчання в одній із провідних бізнес-шкіл Швейцарії - Університеті Ст. Галлена (вересень-січень): учасники мають можливість самостійно обрати курси відповідно до своїх інтересів; іноземні студенти мають змогу здавати іспити достроково у грудні.
* проходження практики на підприємстві в межах Швейцарії (лютий-червень).

Основні критерії відбору:
* вік до 35 років
* вільне володіння німецькою мовою
(рівень знань перевіряють під час співбесіди у посольстві Швейцарії)
* академічні досягнення (щонайменше диплом бакалавра; допускається виписка із залікової за 3,5 роки; перевага надається напрямкам: менеджмент, економіка, маркетинг, фінанси, бізнес)
* активна громадська діяльність
(участь у студентських організаціях, конференціях, конкурсах…)
* бажане знання англійської (середній рівень)
Читать дальше......

Програма стажування працівників законодавчої влади України

Американські Ради з міжнародної освіти презентують нову програму – Legislative Fellowship Program (Програма стажування працівників законодавчої влади України), яка фінансується Державним Департаментом США, координується Національною конференцією законодавчих органів США (National Conference of State Legislatures – NCSL), разом з Американськими радами з міжнародної освіти, які виступають офіційним координатором програми в Україні.

Програма має на меті ознайомлення молодих українських професіоналів, віком від 25 до 35 років (дати народження: 10 жовтня 1974 р. – 9 жовтня 1985 р.), із законодавчою системою США, основами федералізму, організацією державного устрою США, системою стримувань і противаг, роллю громадянського суспільства у розбудові держави.
Читать дальше......

Оголошується набір учасників тренінгу «Використання технологій Web 2.0 та «новітніх медіа»

22 січня 2010 року вперше у Запоріжжі відбудеться унікальний тренінг для громадських організацій на тему «Використання технологій Web 2.0 та «новітніх медіа», на якому детально будуть розглянуті основні інструменти веб 2.0, принципи «громадської журналістики» та специфіка проведення баркемпів – заходів у форматі 2.0.

Учасники тренінгу отримають унікальний мультимедійний курс «Ази Інтернет-технологій», розроблений спеціально в рамках проекту.
Вступне відео про зміст навчання дивіться в Інтернеті на сайті. До участі у тренінгу запрошуються представники громадських організацій, а також молоді та активні користувачі Інтернету , які надають громадським організаціям допомогу у роботі з Інтернетом.
Читать дальше......

Оголошується набір на Школу соціальної журналістики

Академія Української Преси в партнерстві з Відкритим Інститутом Громадського здоров’я за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» оголошує набір на п’ятий модуль Школи соціальної журналістики - «Інфекційні захворювання в Україні: профілактика, лікування та достовірна інформація» .

З огляду на останні події, пов’язані зі зростанням захворюваності на так званий «каліфорнійський грип» зросла потреба у розповсюдженні достовірної інформації про шляхи профілактики та лікування типових сезонних інфекційних захворювань. Надмірна політизація проблем охорони здоров’я потребує участі громадськості у забезпеченні достовірності поширюваної через ЗМІ інформації.

Робота Школи буде зосереджена на наступних темах:

* соціально небезпечні та інфекційні захворювання (ВІЛ/СНІД, туберкульоз, гепатит С, грип, тощо);
* доступ населення до відповідних лікарських засобів;
* права пацієнтів;
* організація медичної допомоги населенню.

Учасники, які успішно пройдуть навчання, будуть запрошені до подальшої участі в проекті, який передбачає отримання консультаційної та юридичної підтримки під час безпосередньої підготовки матеріалів на тематики громадського здоров’я.

Школа відбудеться 19-20 лютого 2010 року в м. Буча Київської області.

Всі витрати, пов’язані з участю в програмі (проживання, перебування, харчування)беруть на себе організатори.

Відбір учасників відбуватиметься на конкурсній основі. Останній термін подання анкет – 5 лютого 2010 рок.

Анкети необхідно надсилати на адресу координатору проекту Оксана Волошенюк - oksana@aup.com.ua. Контактний тел. (067) 5049802.

Додатки : Програма ( programm.doc, 120 Kb ) Анкета ( anket.doc, 29 Kb )
Читать дальше......

Стипендії для навчання на докторській програмі Берлінської школи з соціальних наук

"Берлінська вища школа соціальних наук" при Інституті соціальних наук університету Гумбольдта (Berlin Graduate School of Social Sciences, Берлін, Німеччина) оголошує прийом заявок на навчання на міжнародній докторській програмі починаючи з вересня 2010 року.

Школа є частиною регіональної мережі провідних дослідницьких інституцій у галузі соціальних наук, таких, як Берлінський дослідницький центр з соціальних наук, Центр імені Марка Блока, Німецький інститут економічних досліджень, а також частиною загальноєвропейської мережі навчально-дослідницьких програм такого спрямування. Навчання на докторській програмі Берлінської школи соціальних наук триває три роки. Окрім того, пропонується навчання на так званому підготовчому курсі (“introductory year”), впродовж якого докторанти отримують необхідну теоретико-методологічну підготовку для написання дисертації. Після успішного захисту дослідницької пропозиції докторанти мають змогу продовжувати роботу над своїм проектом у рамках докторської програми. В залежності від теоретичної та методологічної підготовки аплікантів, їм можуть запропонувати місця або на підготовчому курсі, або власне на докторській програмі. Докторанти Школи отримують стипендію у розмірі 1 200 євро на місяць. Під час навчання на підготовчому курсі докторанти отримують щомісячну стипендію обсягом 800 євро.
Читать дальше......

Оголошено прийом заявок на "Школу волонтерів"

Почався прийом заявок до "Школи Волонтерів". "Школа Волонтерів" - це спільний проект Корпусу Миру США, ГО «Воскресіння» та"Фенікс". Заняття складатимуться із тригодинних тренінгів з перервою на каву-брейк. Учасники отримають книги, диски та інший роздатковий матеріал.

Перелік тренінгових занять

1. Методика викладання тренінгових занять.
2. Робота в команді. Управління підчас змін.
3. Менеджмент і планування.
4. Комунікативні методи роботи.
5. Пошук ресурсів. Фандрейзинг.
6. Розробка та проведення PR компанії.
7. Написання проектів. Робота із фондами

Відбір проводиться на конкурсній основі, кількість місць ОБМЕЖЕНА.

Навчання БЕЗКОШТОВНЕ!
Читать дальше......

Тренінг «Можливості подкастинґу для громадських організацій»

Студія громадського подкастинґу «Молодого радіо» запрошує до участі у тренінгу «Можливості подкастингу для громадських організацій», що відбудеться 3 лютого. Його учасники зможуть навчитися робити подкасти та використовувати подкастинґ у власній діяльності. Тренінг проводить Молодіжний інноваційний центр «Медіа-М», у рамках якого діє «Молоде радіо», за фінансової підтримки фонду «Відродження» у рамках проекту «Створення Каналу громадських ініціатив «Громадський подкастинґ C-POD».

Мета тренінгу - презентувати можливості подкастинґу для лідерів громадських організацій, ініціатив та кампаній, громадських журналістів та блоґерів, а також розвинути в учасників базові навички, які дозволять їм самостійно записувати та редагувати звук, створити під час тренінгу свої перші подкасти та опублікувати їх у Мережі.
Читать дальше......

Стартує навчання молодих лідерів

Інститут Політичної Освіти та Фонд Едуардо Фрея вже п’ятий рік поспіль проводять Школу молодого лідера. Основна аудиторія школи – це молоді активісти громадських організацій та політичних партій усіх регіонів України. Цього року школа розпочнеться 22 січня і закінчиться 26 січня 2010 року.

Традиційно, у рамках програми школи - навчання з лідерства, діяльності в організаціях та у громадському секторі, загалом, тренінги з основ переговорів, дебатів, публічного виступу, а також вивчення історії та принципів сучасної політики в Європі, як важливої складової процесу європейської інтеграції. Крім того, відбудуться візити до Верховної Ради України, Координаційного бюро європейської та євроатлантичної інтеграції Секретаріату Кабінету Міністрів України, Міністерства закордонних справ України.
Читать дальше......

Школа європейської інтеграції для європейських клубів Вінницької області

Центр європейської інформації у м. Вінниця оголошує набір учасників на Школу європейської інтеграції для європейських клубів Вінницької області, що проходитиме за підтримки Міжнародного фонду „Відродження” та Представництва Європейського Союзу в Україні.

Мета школи європейської інтеграції – підвищення спроможності Мережі європейських клубів Вінниччини через поглиблення теоретичних знань про Європу та розвиток практичних навичок. Перша пілотна школа буде спрямована на підготовку лідерів євроклубів до здійснення ефективної проєвропейської діяльності.

До участі в Школі запрошуються представники європейських клубів м. Вінниці та Вінницької області у складі 3-х осіб: 1 координатор та 2 учасника євроклубу. Всього планується відібрати на конкурсній основі 60 учасників для Школи (20 євроклубів).
Читать дальше......

Конкурс «Міжнародний досвід впливу громадянського суспільства на демократичний розвиток»

22-01-2010 11:20

Інструменти роботи НУО | Київ ДОДАЙТЕ НОВИНИ
Конкурс «Міжнародний досвід впливу громадянського суспільства на демократичний розвиток»

Програма «Схід-Схід: Партнерство без кордонів» Міжнародного фонду «Відродження» оголошує конкурс «Міжнародний досвід впливу громадянського суспільства на демократичний розвиток».

Мета конкурсу:

* посилення можливості громадянського суспільства впливати на вирішення суспільно значущих питань та на впровадження реформ через обмін міжнародним досвідом, практиками та ідеями щодо такого впливу у різних країнах;
* сприяння демократичним перетворенням на місцевому рівні в Україні та країнах Центрально-Східної Європи і Середньої Азії через розвиток співпраці організацій громадянського суспільства.

У межах конкурсу підтримуватимуться проекти, спрямовані на обмін кращими міжнародними практиками громадського моніторингу, аналітики та експертизи, адвокації та лобіювання, налагодження діалогу громадськості і влади тощо для сприяння реформам та ефективного вирішення суспільних проблем у сферах верховенства права, європейської інтеграції, громадського моніторингу дій влади, доступу до інформації, свободи слова, охорони здоров‘я та освіти.
Читать дальше......

Цикл тренінгів з нових медіа

У рамках проекту «Коаліції з нових медіа» громадські організації «Інтерньюз-Україна» (ІУА) та «Інститут розвитку регіональної преси» (ІРРП) запрошують журналістів друкованих та електронних регіональних ЗМІ взяти участь в 11-денному циклі тренінгів з нових медіа.

Тренінги для журналістів «Журналістські стандарти та новітні технології для роботи у нових (конвергентних) медіа».

Тренінги цього циклу відбудуться у м. Києві:

1 модуль – 19-20 лютого (ІУА)
2 модуль – 25-27 лютого (ІРРП)
3 модуль – 11-13 березня (ІУА)
4 модуль – 25-27 березня (ІPPП)
Тренінги для редакторів «Управління конвергентною редакцією та новітні технології для роботи у нових (конвергентних) медіа».

Тренінги цього циклу відбудуться у м. Києві:

1 модуль – 28 лютого-2 березня (ІPPП)
2 модуль – 18-19 березня (ІУА)
3 модуль – 28-30 березня (ІPPП)
4 модуль – 9-11 квітня (ІУА)

Участь у циклі тренінгів надасть можливість краще зрозуміти ідеологію конвергентних ЗМІ, принципи організації мультимедійного ньюзрума та оволодіти конкретними прикладними навичками зі створення якісних журналістських матеріалів для різноманітних медіа-платформ.

Участь у тренінгах є безкоштовною. Учасникам з інших міст пропонується проживання в готелі та компенсація витрат на проїзд. Участь одного й того самого учасника в усіх тренінгах циклу є обов’язковою умовою.
Читать дальше......

Тренінг «Розвиток судової журналістики в Україні»

Міжнародна громадська організація «Інтерньюз-Україна» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» запрошує журналістів національних та регіональних ЗМІ взяти участь у триденному тренінгу «Розвиток судової журналістики в Україні», що відбудеться 29-31 січня 2010 року в офісі МГО «Інтерньюз-Україна», місто Київ.

В ході тренінгу учасники ознайомляться:

з основами судової журналістики;
зі стандартами, принципами та жанрами судової журналістики;
з особливостями висвітлення судового процесу;
з технологіями проведення журналістських розслідувань;
з основами судової системи України;
дізнаються про правовий захист журналістів;
дізнаються як взаємодіяти з суддями та прес-секретарями судів;
дізнаються як взаємодіяти з адвокатами;
отримають навички побудови плану роботи і структури інформаційного матеріалу вжанрі журналістського розслідування.
а також багато іншого, корисного для роботи журналіста.
Читать дальше......

Маркетингові плани для соціальних (некомерційних) ініціатив

Завдяки ініціативі Консорціуму із удосконалення менеджмент-освіти в Україні (CEUME) громадські та благодійні організації можуть отримати професійно створений маркетинговий план просування ініціативи, заходу, діяльності чи програми неприбуткової організації.

Консорціум із удосконалення менеджмент-освіти в Україні - зареєстрована в Україні благодійна організація - пропонує Вам можливість отримати безоплатно консультаційну допомогу у створенні маркетингового плану для просування ініціативи, заходу, діяльності чи програми Вашої організації. Цей документ є детальним планом покрокового просування Вашої ініціативи. Під час роботи над планом члени Вашої організації матимуть нагоду тісно співпрацювати з командою креативних ініціативних студентів, які вивчають маркетинг, переймаючи від них знання і навички; зрештою їх Ви матиме нагоду також залучити до тіснішого партнерства з Вашою організацією в іншій якості (членів, волонтерів, працівників).

Читать дальше......

Докторські та постдокторські стипендії шведської програми Visby

Шведська стипендіальна програма Visby надає стипендії аспірантам, докторантам та дослідникам зі ступенем кандидата/доктора наук (в тому числі з України) для дослідницької роботи в університетах Швеції.

У рамках програми надаються стипендії:

1) для дослідницької роботи кандидатів та докторів наук (котрі отримали ступінь не раніше 2005 року – бажано) тривалістю від 6 до 12 місяців;
2) для аспірантів та докторантів навчально-наукових інституцій. Тут можливими є дві різні схеми дослідницького візиту: одноразовий візит тривалістю від 6 до 12 місяців або кілька короткотермінових візитів, сукупна тривалість яких не має перевищувати 12 місяців упродовж трьох років.

Читать дальше......

Докторські стипендії Бременської міжнародної вищої школи з соціальних наук

Бременська міжнародна вища школа з соціальних наук (Bremen International Graduate School of Social Sciences, BIGSSS, Бремен, Німеччина) надає стипендії для навчання на докторській програмі.

Загальна тематична царина роботи Школи – «Майбутнє соціальної та політичної інтеграції». Ця тема висвітлюється у таких п’яти ракурсах:

1) глобальна інтеграція;
2) інтеграція та різноманіття у новій Європі;
3) соціальна інтеграція та соціальна держава;
4) формування ставлення, зміна ціннісних орієнтацій та міжкультурна комунікація;
5) зміни у способі та тривалості життя.
Читать дальше......

Блок семінарів та воркшопів на тему: «Deutsche Minderheit in der Ukraine: aus der Vergangenheit durch die Gegenwart – zusammen in die Zukunft»

Львівська обласна німецька молодіжна організація «Deutsche Jugend» за фінансовою підтримкою Благодійного Фонду «Товариство Розвитку», Одеса організовує блок семінар та воркшопів на тему:

«Deutsche Minderheit in der Ukraine: aus der Vergangenheit durch die Gegenwart – zusammen in die Zukunft».

Ці заходи мають на меті надати учасникам інформацію про німецьку меншину на території сучасної України, її історію та сучасне життя. На базі отриманої інформації пропонуватиметься в окремих групах зняти короткі аматорські відео, в яких учасники б показали своє бачення життя цієї меншини з її особливостями.
Учасники повинні володіти середнім рівнем німецької мови. Програма семінару у додатку. Зустрічі відбуватимуться щосуботи, починаючи із 27 лютого, підтвердження про участь у програмі буде видаватись лише тим, хто відвідає повний блок семінарів.

Заповнені анкети для участі у проекті надсилайте за електронною поштою: dj_lviv@ukr.net
Термін подачі анкет: до 7 лютого 2010

Керівник проекту: Марта Бобрик-Вертипорох

Читать дальше......

22 янв. 2010 г.

Немецкий культурный центр, г. Кременчуг: Брейн-ринг на немецком языке



А знаете ли Вы, что:
Чайный пакетик, зубная паста, трамвай, книгопечатание и многое другое было изобретено именно в Германии,
Гете является универсальным гением, т.к. список его профессий и увлечений далеко переваливает за десятку,
В Германии школьницы 5-10 классов на «Girl’s Day» изучают типичные мужские профессии, а 3 Октября немецкий народ празднует День Национального Единства.
И это далеко не все, что узнали участники из разных уголков Украины и ученики Специализированной Школы №10.

19-20 декабря 2009 года Немецкий Культурный Центр «Wiedergeburt», Кременчуг при финансовой поддержке «БФ Общество Развития», Одесса смог воплотить свою идею в реальность. На базе коллегиума №25 активисты Немецкого Культурного Центра «Wiedergeburt» провели интеллектуальную игру «Брейн-Ринг auf Deutsch», которая оказалась уникальной и по структуре и по информационной насыщенности.
Игра состояла из двух полуфинальных игр и финальной битвы. Каждая из игр делилась на блоки:
# «Общеобразовательные вопросы», которые касались самых разнообразных сфер жизни общества,

# «Немецкий шлягер»,

# «Страноведческий аспект»,

# «Мудрость Поколений», что позволило каждому ознакомиться с пословицами и поговорками,

# «Фото-вопросы» (фотографии известных личностей Германии),

# «Поговорим по-немецки» (метафорические выражения),

# участники попали в мир немецких сказок благодаря «аудио-вопросам»,

# в блоке «Сделано в Германии» команды обсуждали версии немецких изобретений,

# наглядно побывали в известных «городах Германии».
Читать дальше......

18 янв. 2010 г.

Стажування в США (Програма "Громадські зв'язки"): Громадська журналістика - її вплив на суспільство

Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) повідомляє про початок програми „Громадські зв’язки” (Community Connections Program) в Луганській, Донецькій та Дніпропетровській областях. Програма запропонована для того, щоб показати представникам територіальної громади Луганської, Донецької та Дніпропетровської областей, громадських організацій, ЗМІ, Інтернет медіа (т.ч. блогосфери), державних організацій роботу та досвід США щодо громадської журналістики на національному та локальному рівнях.

Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) повідомляє про початок програми „Громадські зв’язки” (Community Connections Program), що є програмою громадської дипломатії. Програма надає можливість українським учасникам та їх американським колегам обмінятись професійним досвідом та дізнатись про життя громад у Сполучених Штатах та Україні. Під час перебування у США учасники проживатимуть у приймаючих сім’ях. Програма передбачає відвідування американських державних, приватних та громадських організацій, що працюють за даним напрямком та мають пряме відношення до тематики програми. Важливим компонентом програми є знайомство з волонтерським рухом, який є невід’ємною частиною життя кожного американця. Учасники програми візьмуть участь у семінарах, тренінгах та дискусіях. Програма у США триватиме 3 тижні. Група складатиметься з 10 фіналістів, також буде відібрано 2-5 альтернативних кандидатів, які візьмуть участь у програмі лише у випадку, якщо хтось з основних кандидатів відмовиться від участі у програмі. Учасники відбиратимуться шляхом відкритого конкурсу. Зміст програми буде розроблено для групи в цілому із урахуванням побажань учасників. Від фахівців, які працюють за згаданою тематикою, знання англійської мови не вимагається. Всі витрати покриваються програмою, окрім витрат, пов’язаних із виготовленням закордонного паспорта та подорожей територією України.

Читать дальше......

Конкурс творів-есе «Права людини – моя власна думка»

Міжнародне товариство прав людини - Українська секція та Євроклуб "Право і Захист" у партнерстві із іншими інсмтитуціями оголошують Восьмий міжнародний конкурс учнівських та студентських творів-есе «Права людини – моя власна думка» (Восьмий конкурс), що присвячуєтьлся 50-тій річниці заснування Європейського суду з прав людини.

• Бюро інформації Ради Європи в Україні
• ГО Всеукраїнська Фундація „Захист Прав Дітей”
• ГО «Євроклуб Право і Захист»
• «Донецький меморіал»
• Львівська лабораторія прав людини і громадянина НДІ Державного будівництва та місцевого самоврядування АПрН України
• Міжнародне товариство прав людини – Українська секція
• Харківська міська асоціація „Освітній центр прав людини”
• Харківська правозахисна група


Запрошується молодь, що навчається у 9-11 класах загальноосвітніх шкіл; у гімназіях; ліцеях; коледжах; професійно-технічних навчальних закладах, а також студентів вищих навчальних закладів України, до участі у Восьмому міжнародному конкурсі учнівських та студентських творів-есе «Права людини – моя власна думка».

Конкурс є відкритим для молоді, що навчається у відповідних закладах країн Ради Європи.

Запрошуються студенти та учні з Білорусі, Молдови та Росії – країн, які були постійними учасниками І – VІІ Конкурсів.
Читать дальше......

ІІ Зимова Студреспубліка у Карпатах

Оголошується конкурс на участь у проекті «ІІ Зимова Студреспубліка» за тематикою: «Оптимальна для українця модель соціальної взаємодії (громадські структури та політичні партії нового типу)». Гра пройде 23-28 лютого 2010 року.

Цільова аудиторія: учасники Студреспубліки будь-якого з років, активні люди, депутати різних рівнів, бізнесмени, викладачі вишів, громадські діячі, молодь, студентство.
Програма проекту передбачає 23-28 лютого 2010 року у Карпатах проведення оргдіяльнісної гри протягом 5 повних діб за участю близько 100 осіб.

Мета програми: віднайти, сконструювати адекватну українцю модель соціальної організації в нинішніх умовах медіа-маніпуляцій, низького рівня взаємної довіри, відповідальності, меркантилізації громадських ініціатив та цивілізаційної кризи. Дана модель (-і) має бути ефективною, тобто досягати результату та відображати українську сутність, бути органічною.

Особливості! В процесі гри будуть застосовані ряд методів та інструментів, які дадуть змогу глибоко зануритися у проблематику та знайти відповіді на найскладніші питання. Планується досягнення ефекту "повного занурення", що передбачає участь в абсолютно всіх заходах, а також заборону вживання алкоголю. При порушенні даної вимоги організатори залишають за собою право на виселення порушника без повернення організаційного внеску.
Читать дальше......

Методи участі національних меншин та корінних народів у керуванні місцевими громадами

Інформаційно-просвітницький центр «Боразан» оголошує конкурс серед представників раніше депортованих народів Криму на участь у семінарі «Методи участі національних меншин та корінних народів у керуванні місцевими громадами».

Для участі у конкурсі потрібно до 15.01.2010 на адресу invest-inform@mail.com у довільній формі направити до оргкомітету своє резюме та есе по темі семінару. Кращі есе будуть опубліковані у книжці, що також буде надрукована у рамках проекту.

Організатори семінару забезпечують проведення заходу, інформаційні матеріали, кофе-брейк, створення команди по громадському лобіюванню процесів залучення національних меншин та корінних народів до процесів прийняття рішень та керуванні місцевими громадами, подальше навчання до рівня громадського огєнайзера.

Заходи проводяться громадською організацією ІПЦ «Боразан» за підтримки Канадського фонду місцевих ініціатив.

Читать дальше......

Семінар Rotary Youth Leadership Award

Міжнародний Дім Зустрічей Молоді у Кшижовій (Польща) запрошує на семінар RYLA (Rotary Youth Leadership Award), який проходитиме 18 — 21 березня 2010 р. Тема: спільна історія на прикладі Вроцлава.

Місце: Міжнародний Дім Зустрічей Молоді у Кшижовій, www.krzyzowa.org.pl

Умови участі: вік 18 -25 років, добре володіння німецькою мовою.

У семінарі візьмуть участь 10 учасників з Німеччини, 10 — з Польщі, 10 — з України і 5 — з Чехії.

Організатр покриває кошти проїзду автобусом, проживання і харчування.

Зацікавлених просимо звертатися за адресою: daniel@krzyzowa.org.pl (Даніель Бодил)

(примітка: щоб ваш лист не "з'їв" антиспам-бот, відправляйте з gmail).

Читать дальше......